Penzion nabízí celoroční ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s celkovou kapacitou 28 lůžek, s možností přistýlky a zapůjčení dětské postýlky. Pokoje jsou standardně vybavené. Na každém pokoji je k dispozici umyvadlo s teplou a studenou vodou, sprchy a toalety jsou společné. Samozřejmostí je i bezplatná Wi-Fi.

Všechny pokoje jsou nekuřácké a jsou vybaveny lůžkovinami, povlečením a ručníky.

Parkování u objektu je zdarma během celého roku.


Složení pokojů:

1x dvoulůžkový pokoj

2x třílůžkový pokoj

5x čtyřlůžkový pokoj

Jídlo v průběhu pobytu:

Klasický pobyt nabízíme s polopenzí. K snídani nabízíme sýry, salámy, různé druhy pomazánek, vajíčka, marmeládu, med či domácí perník, každý den něco jiného. K večeři pro Vás pak připravujeme nejčastěji českou klasiku, Vepřo knedlo zelo, svíčkovou, řízečky a další.

V případě oslav připravujeme jídlo na přání, pečeme vyhlášená vepřová kolena, kachny či žebírka. Připravujeme i obložené mísy, chlebíčky, dorty, jakož i další pochoutky.

Místo pro posezení:

Pro snídaně a večeře je určena společenská místnost, která je otevřená po celý den. Naleznete zde posezení u krbu, nabídku horkých i studených nápojů a drobného občerstvení pro večer s rodinou či přáteli. V letních měsících lze pak posedět u venkovního grilu, s možností objednat si maso na grilování, či u ohně nad opékáním vuřtů. Za deštivých dnů můžete využít náš osvětlený altán. 

Domácí zvířata:

Své domácí miláčky vezměte klidně sebou, jen nám to prosím sdělte dopředu. Za psy pak účtujeme cenu dle velikosti psa.