Náš penzion nabízí ubytování pro rodiny s dětmi, sportovní kluby, školy, pro skupiny přátel i firemní akce. Pořádáme oslavy i svatby. Penzion Rudolfovna je ideálním místem pro aktivní dovolenou i odpočinek v šumavské přírodě. Penzion se nachází na svahu hory Špičák nedaleko Železné Rudy.

Pro bližší informace kontaktujte prosím Ludvíka Spírala na tel. +420 602 663 583 nebo na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

V létě vás potěší možnost grilování či opékání vuřtů u ohníčku, procházky v okolních lesích i naprostý klid, náš penzion se totiž nachází na samotě.

Turisté ocení nedaleké východisko turistických tras Špičácké sedlo, kde také staví autobus propojující celou Šumavu. Autobusem se mohou přepravovat i cyklisté, pro ně je pak Šumava doslova rájem, neboť je protkána asfaltovými cestami ve velice dobrém stavu.

V okolí si můžete půjčit kolo či koloběžku pro sjezd nedalekého Pancíře, navštívit lanové centrum či bike park Špičák.

V zimě nadchnou každého lyžaře nedaleké lyžařské areály – Špičák či Pancíř (10 min. autem) se sedačkovou lanovkou. Ti náročnější mohou zamířit na Großer Arber (20 min. autem), který mimo jiné hostí i Světový pohár žen a poskytuje kvalitně upravené sjezdovky všech kategorií. Běžkaři pak naleznou upravené běžecké tratě po celém Železnorudsku.  A večer můžete vyrazit za relaxací do saunového centra v německém Zwieselu.


 Napsali o nás:

„Je tam neskutečný klid, je to v lese. Celé je to jako z pohádky, tam se nám líbí, je to pěkné místo na dovolenou. Všem doporučuji, uklidní to nervy, klídek, pohodička, je to balzám na duši." - Petr (Facebook)

„Nejraději bych byl tam... Mám to tam prostě moc rád! :)" - Tomáš (Facebook)