Penzion Rudolfovna

Ludvík Spíral
Hojsova Stráž 142
p. Železná Ruda 340 04

Tel: +420 602 66 35 83
E-mail:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

GPS: 49.1820708N, 13.2176461E

Facebook, Instagram


 Jak se k nám dostanete:

 

Autem:

Jeďte po silnici Nýrsko - Železná Ruda a před parkovištěm na Špičáku odbočte doprava směrem na Hamry, nebo v Zelené Lhotě odbočte doprava směrem na Hamry, projeďte obcí (pozor - Hamry jsou spíše řadou roztroušených samot) přes Zadní Hamry a jeďte po Hamerské cestě, nebo pokud jste přijeli do Železné Rudy, jeďte směrem na Špičák a po průjezdu špičáckým sedlem odbočte doleva směrem na Hamry.

POZOR: V zimě jsou cesty udržovány pluhováním a posypem, ale je dobré mít s sebou sněhové řetězy.

Vlakem:

Vystupte na zastávce Hojsova Stráž - Brčálník a jděte po místním značení (cesta trvá asi 15 minut). Po domluvě pro Vás může pan Spíral zajet na zastávku Hojsova Stráž - Hamry.

Autobusem:

Vystupte na zastávce Špičácké sedlo a jděte po silnici směrem na Hamry. Cestu si můžete zkrátit, vydáte-li se směrem na Černé jezero (které najdete podle turistických ukazatelů) a po cca 150 metrech odbočíte doprava úzkou pěšinou vedoucí na lesní cestu. Tato cesta ústí na silnici vedoucí do Hamrů poblíž vjezdu do železničního tunelu. Tam se vyjdete silnicí, která je přímo naproti a klesá prudce dolů, po 300 metrech narazíte na náš penzion. Po domluvě pro Vás může pan Spíral zajet na zastávku Špičácké sedlo.